Remisowy rezultat na Old Trafford. Świetny mecz dla piłkarzy AC Milan

Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, iż futbol to jedna z najbardziej sławnych sportowych dyscyplin na całym świecie. Prawie że każdego dnia przed odbiornikami siada sporo miłośników, którzy chcą obejrzeć swoich piłkarzy na boisku. Między innymi z tego powodu zostały zaprojektowane różnego typu turnieje, które grupują najwybitniejsze zespoły z Europy. W tej chwili najbardziej emocjonującymi zmaganiami jest Champions League. Właśnie tam można zobaczyć najlepsze kluby ze Starego Kontynentu zakończonego sezonu. Została stworzona jednak również Europa League, gdzie trafiają trochę gorsze kluby. Nie znaczy to jednak, że Liga Europy jest niedobór ekscytujących wydarzeń. Grane w tej lidze pojedynki niezwykle często są niezwykle emocjonujące i dostajemy szansę by zobaczyć mnóstwo trafień. W pisanym właśnie artykule chcemy się skoncentrować na meczu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z AC Milan. To dwie ekipy, które w przeszłości święciły sukcesy na kontynencie europejskim, a w tym momencie pracują nad przywróceniem swojej marki.

Zdaniem sporej grupy specjalistów jest to jedna z najlepiej zestawionych duetów 1/8 finału zmagań Ligi Europejskiej. Bolesnym mankamentem tego starcia jest to, że kibice nie mają szansy śledzić go na żywo z krzesełek stadionowych. Świetnie to starcie zaczęli zawodnicy AC Milan. Drużyna z Mediolanu miała chęć prędko wykorzystać okazję, że wicelider Premier League dość kiepsko zaczął to starcie. Milan w trakcie kwadransa strzelił do siatki dwukrotnie. Te bramki nie zostały jednak uznane. Dwukrotnie gole zawodników AC Milan były anulowane przez arbitra tego spotkania. W pierwszej odsłonie kibice przed ekranami odbiorników nie zobaczyli goli. Dużo emocji było natomiast w drugiej połowie. Druga połowa dużo lepiej rozpoczęła się dla Czerwonych Diabłów. Świetną dyspozycję znów zaprezentował Bruno Fernandes. Fenomenalnie dograł futbolówkę do Diallo Amada, a Iworyjczyk bez problemu wpakował piłkę do bramki drużyny z Mediolanu. Zanosiło się na to, iż piłkarze gospodarzy zatrzymają przewagę do ostatnich minut spotkania, ale AC Milan zdołał wyrównać w końcówce. Wyrównujące trafienie strzelił Simon Kjaer i pojedynek skończył się remisowym wynikiem 1:1.