Okna Szczecin lipiec 2021

Okna Szczecin lipiec 2021

Okna plastikowe Szczecin

Kim jesteśmy?


Firmato jeden ze lokalnych liderów wśród firm , który zajmuje się głownie montażem, sprzedażą i naprawą dachów, okien i drzwi. Długi okres czasu i doświadczenia w branży objawia się w całkowitym profesjonalizmem, dotrzymywaniem czasu realizacji zleceń i ogromną dbałością o szczegóły zleceń. Gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję z oferowanych przez nas usług. Nasi specjaliści zajmują się także profesjonalnym doradztwem technicznym w zakresie wszystkich świadczonych przez nas usług. Dostaną Państwo dokładną wycenę i pomiar wliczone w koszt usługi.


Poza głównymi usługami firmy, jakimi są okna, drzwi i dachy, w zakresie wykonywanych przez nas usług leży również wymiana okuć okiennych i drzwiowych, sprzedaż i montaż rolet zewnętrznych, konserwacja okien, wykonywanie elewacji i dociepleń budynków, wymiana uszczelek i klamek, montaż nawietrzaków, naprawa monobloków. Oferujemy również usługi dekarskie oraz ciesielskie.


Firma Martex od lat nawiązuje współprace zarówno z osobami prywatnymi, jak i z firmami, cały czas poszerzając grono zadowolonych klientów. Dzięki naszej bogatej ofercie, nawet bardzo wymagający klienci znajdą dla siebie idealne rozwiązania techniczne i wizualne.


Do współpracy wybieramy tylko najlepsze firmy, takie jak Porta Drzwi, Wikęd, Blachy Pruszyński oraz Budmat. W naszej bogatej ofercie drzwi można wyszukać wiele rodzajów drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, jedno oraz dwuskrzydłowych, pokojowych i klatkowych. Znajdą u nas Państwo również okna o różnych stylach, ale każdy nasz produkt cechuje niezwykła izolacja, innowacyjne rozwiązania funkcjonalne i ponadprzeciętna użyteczność. Pokrycia dachowe dostępne są w dużej gamie kolorystycznej i w dużej ilości rodzajów blachodachówek.


Ofertę naszej firmy charakteryzuje dobry stosunek jakości do ceny. Gwarantujemy, że nasze usługi są w zasięgu każdej kieszeni. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Martex oraz do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy chętnie doradzą przy wyborze najlepszego rozwiązania. Wykonujemy usługi na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.


www.okna-szczecin.szczecinvip.pl


Zaufaj specjalistom z dziedziny sprzedaży, montażu i naprawy okien, drzwi i dachów. Nie zawiedziemy!

Zostaw komentarz

Brak kometarzy