pisanie tekstów maj 2022

Żyjemy w czasach, kiedy strona internetowa jest traktowana jako wizytówka dla firmy, dlatego warto umieszczać na niej wysokiej jakości treści. Jeśli chodzi o teksty, to z pomocą przychodzi copywriter, oraz jego umiejętność redagowania interesujących i wartościowych tekstów. Jego pierwszym i najważniejszym zadaniem jest stworzyć tekst, który będzie zgodny z zasadami content marketingu oraz nie tylko przyciągnąć, ale również jak najdłużej utrzymać uwagę czytelnika, który może być również potencjalnym klientem. Textbookers to platforma, przygotowana właśnie dla osób, które poszukują wysokich jakościowo tekstów oraz szybkiej realizacji zleceń.

Przez ostatnich kilka lat, rozrasta się copywriting online oraz zapotrzebowanie na niego. Nie ma co się dziwić, skoro właściwie każdego dnia tworzone są nowe strony internetowe, które potrzebują dobrych i wartościowych treści. Dlatego też, zarówno mniejsze jak i większe firmy, decydują się na zlecenie tego zadania copywriterowi, który napisze dla nich zarówno teksty marketingowe lub też specjalnie zoptymalizowane teksty pozycjonerskie. Textbookers jest platformą stworzoną z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doświadczonego copywritera, który sprawnie napisze wysoko jakościowe teksty, nawet w przeciągu 48 godzin.

Jeśli chodzi o copywriter oferta, na Textbookersie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty tematyczne, teksty specjalistyczne oraz opisy produktów, które są w pełni poprawne gramatycznie oraz językowo, w zależności od języka w którym są redagowane. Na stronie można znaleźć także teksty zapleczowe, teksty preclowe, a także opisy do katalogów, które pisze doświadczony copywriter SEO.

Na Textbookersie, zlecenia realizowane są w trzech językach, w języku niemiecki, angielskim oracz oczywiście polskim. https://pl.pinterest.com/textbookers/ . Ogromną zaletą portalu jest optymalna cena, a cały copywriting cennik jest przejrzysty i dokładnie sprecyzowany. O długości tekstu, doborze fraz oraz ich powtórzeń, klient decyduje według własnego uznania. Przystępną formą doładowania konta są punkty, które odpowiadają konkretnym kwotom. Copywriter cennik określa ilość punktów za 100 oraz 1000 znaków bez spacji, dlatego też klient może obliczyć, jak dużo punktów będzie musiał przeznaczyć na zlecenie interesującego go tekstu. Jeśli treść nie okaże się nie do końca satysfakcjonująca, klient ma prawo do odesłania go do poprawy. W tym momencie na rynku zleceń dla copywriterów, Textbookers posiada jedną z ciekawszych ofert, dotyczących tworzenia dobrych jakościowo tekstów na strony www.

Textbookers.com to serwis znany głównie z tego, że teksty pisane przez cały sztab copywriterów, którzy wykonują zlecenia na czas, dodatkowo są unikalne oraz dostosowane do potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań klienta. Portal jest stworzony dla osób, które chcą, żeby teksty były napisane szybko oraz zgodnie z zasadami content marketingu. Copywriter freelancer poszukujący pracy, może zacząć pisać na portalu, realizując teksty oraz otrzymując za nie korzystne wynagrodzenie. Textbookers to miejsce dedykowane dla osób, które chcą rozpocząć pracę jako copywriter oraz dla tych, którzy poszukują tekstów na swoje strony internetowe.