TextBookers opinie 2022

TextBookers to największa i najstarsza platforma z tekstami SEO w Polsce - zrzeszająca tysiące copywriterów.

Jeśli szukasz pracy przy pisaniu tekstów lub chcesz zamówi unikalne teksty to zaprawszamy na platformę https://www.textbookers.com/

Dane firmy:

TextBookers Sp. z o.o.

ul. Cyfrowa 6

NIP: 8513196001

Tel: +48 666373480

Link do wizytówki moja firma https://goo.gl/maps/PRrLvq4TF5vroew37 TextBookers

Jeśli potrafisz pisać i poszukujesz pracy, która się z tym wiąże - świetnie, że to czytasz. TextBookers to platforma, która pozwala copywriterom na pisanie artykułów, przy jednoczesnym zarabianiu pieniędzy.

Niekiedy jest tak, że nasza praca nie przynosi nam satysfakcji. Nierzadko zdarza się też tak też pieniądze są niewielkie, co może skutecznie zniechęcać.

Jeśli wiesz o czym mówimy być może zainteresuje Cię fakt, iż możesz dorabiać poprzez pisanie tekstów na strony internetowe.

Umiejętność tworzenia poczytnych tekstów może być ciekawą pracą. Bez względu na to, czy jesteś studentem i potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na własne wydatki, czy chciałbyś powiązać z pisaniem swoją przyszłość i szukasz bodźca który zacząć realizować swoje marzenia.

Praca online pisanie tekstów to świetny sposób na poszerzenie swojej wiedzy. Pisząc dla TextBookers realizujesz zadania zlecane przez ludzi potrzebujące takich materiałów, jak na przykład teksty reklamowe na strony internetowe czy opisy produktów do sklepów internetowych.

Robiąc to dodatkowo masz tę wygodę, że sam aranżujesz swój czas wolny.

Jeżeli wolisz pracować rankiem, masz możliwość wyboru. Możesz tworzyć w czasie, kiedy czujesz się najbardziej produktywny.

Praca pisanie w sposób zdalny jest doskonałą możliwością spożytkowania czasu tak, aby było to możliwie jak najbardziej komfortowe Ciebie.

Dodatkowo masz poczucie sensu swojej pracy.

Żaden człowiek nie chce robić rzeczy bezcelowych. Natomiast pisanie tekstów praca dla TextBookers pozwala na rozsądnewykorzystanie zarówno jednego dnia, jak i kilku godzin.

Natomiast jeśli nie jesteś przekonany czy będziesz zdolny napisać artykuł lub reklamę na dany temat - spokojnie!

Tematyka jakiej dotyczą teksty, jest ogromny. Dotyczy to też trudnością , a także liczbą znaków. Możesz wybierać spośród tekstów, jakie wiążą się z Twoją wiedzą jak i umiejętnościami, zatem nie obawiaj się i do dzieła - zwiększaj swoje umiejętności, poszerzaj wiedzę i zarabiaj pieniądze!

W dzisiejszych czasach, strona internetowa pełni rolę wizytówki dla firmy, dlatego warto umieszczać na niej treści najwyższej jakości. Jeśli mowa o treściach, z pomocą najczęściej przychodzi copywriter, oraz jego umiejętność redagowania interesujących i wartościowych tekstów. Jego głównym zadaniem jest stworzyć tekst zgodny z zasadami content marketingu oraz nie tylko przyciągnąć, ale również jak najdłużej utrzymać uwagę czytelnika, który może być również potencjalnym klientem. Portal Textbookers jest specjalnie przygotowaną platformą dla osób, które poszukują wysokich jakościowo tekstów oraz szybkiej realizacji zleceń.

Marketing w internecie stale się rozwija, w związku z tym również i rozrasta się copywriting online oraz zapotrzebowanie na niego. Nic w tym dziwnego, skoro właściwie każdego dnia tworzone są nowe strony internetowe, które potrzebują dobrych i wartościowych treści. Ze względu na to, zarówno mniejsze, jak i większe firmy, decydują się na zlecenie tego zadania copywriterowi, który napisze dla nich zarówno teksty marketingowe lub też specjalnie zoptymalizowane teksty pozycjonerskie. Textbookers jest to wygodna platforma stworzona właśnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą na swoich stronach umieścić teksty wysokiej jakości, pisane przez profesjonalnego copywritera.

Jeśli chodzi o copywriter oferta, na Textbookersie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty tematyczne, teksty specjalistyczne oraz opisy produktów, które są napisane poprawnie językowo oraz gramatycznie w zależności od danego języka. W ofercie można znaleźć również teksty zapleczowe, teksty preclowe, a także opisy do katalogów, które pisze wykwalifikowany copywriter SEO.

Zlecenia są realizowane w trzech językach, w języku angielskim, polskim oraz niemieckim. Ogromną zaletą portalu jest optymalna cena, natomiast sam copywriter cennik jest skonstruowany bardzo przejrzyście. Klient bez problemu może sam zdecydować o długości tekstu, doborze fraz oraz ilości ich powtórzeń. Wygodną formą doładowania konta, są specjalne punkty, będą ce odpowiednikiem konkretnych kwot. Copywriter cennik dokładnie określa stosunek ilości punktów do ilości znaków, ze względu na to, każdy klient bez najmniejszego problemu może spokojnie policzyć, ile punktów będzie musiał przeznaczyć na interesujące go zlecenie. Jeśli treść nie okaże się nie do końca satysfakcjonująca, klient ma prawo do odesłania go do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, serwis Textbookers posiada jedną z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia profesjonalnych tekstów.

Textbookers.com to serwis znany głównie z tego, że teksty pisane przez cały sztab copywriterów, którzy wykonują zlecenia na czas, a także są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Portal ten został stworzony z myślą o osobach, które chcą, żeby teksty były napisane szybko oraz zgodnie z zasadami content marketingu. Każdy copywriter freelancer może zacząć pracę na portalu, realizując teksty oraz otrzymując za nie korzystne wynagrodzenie. Textbookers to miejsce dedykowane dla osób, które chcą się sprawdzić jako copywriter oraz dla osób, które chcą otrzymać teksty wysokiej jakości na swoją stronę www.