TextBookers - największa platforma z tekstami SEO

TextBookers to największa i najstarsza platforma z tekstami SEO w Polsce - zrzeszająca tysiące copywriterów.

Jeśli szukasz pracy przy pisaniu tekstów lub chcesz zamówi unikalne teksty to zaprawszamy na platformę https://www.textbookers.com

Dane firmy:

TextBookers Sp. z o.o.

ul. Cyfrowa 6

NIP: 8513196001

Tel: +48 666373480

Link do wizytówki moja firma https://goo.gl/maps/PRrLvq4TF5vroew37 TextBookers

Jeżeli potrafisz pisać i poszukujesz pracy, która się z tym wiąże - nie mogłeś trafić lepiej. TextBookers to platforma, która umożliwia copywriterom pisanie tekstów na zlecenie, przy jednoczesnym zarabianiu pieniędzy.

Czasem bywa tak, że nasza praca niekoniecznie sprawia nam satysfakcję. Nierzadko zdarza się też tak też pieniądze są niewielkie, co może być naprawdę zniechęcające.

Jeśli brzmi to dla Ciebie znajomo to może będziesz zainteresowany faktem, iż możesz dorabiać siedząc w domu przed komputerem.

Umiejętność szybkiego pisania może być ciekawą pracą. Bez względu na to, czy Twoja wypłata nie wystarcza do końca miesiąca, czy zamierzasz w przyszłości zawodowo zająć się pisaniem i poszukujesz czegoś, co pozwoli Ci zacząć realizować swój plan.

Praca online pisanie tekstów to dobra metoda na zwiększenie posiadanej wiedzy. Podczas współpracy z TextBookers wykonujesz zadania zamawiane przez podmioty które potrzebują takich materiałów, jak na przykład teksty seo czy opisy produktów do sklepów internetowych.

Robiąc to dodatkowo masz tę wygodę, że samodzielnie aranżujesz swój czas.

Jeżeli lubisz pracować rankiem, masz możliwość wyboru. Możesz tworzyć w chwili, kiedy jesteś najbardziej produktywny.

Praca pisanie artykułów w sposób zdalny jest świetną opcją zagospodarowania czasu tak, aby było to możliwie jak najbardziej komfortowe Ciebie.

Na dodatek masz poczucie znaczenia tego, co robisz.

Nikt nie chce robić rzeczy bezcelowych. Natomiast pisanie dla TextBookers pozwala na pożytecznewykorzystanie zarówno jednego dnia, jak i kilku godzin.

Natomiast jeśli obawiasz się czy będziesz potrafić napisać artykuł lub reklamę o danej tematyce - bez obaw!

Tematyka jakiej dotyczą teksty, jest naprawdę szeroki. Dotyczy to też poziomem trudności oraz znaków. Masz do wyboru zleceń, które wiążą się z Twoją wiedzą jak i umiejętnościami, zatem bez obaw i do dzieła - zwiększaj swoje umiejętności, poszerzaj wiedzę i zarabiaj pieniądze!

Strona internetowa jest bezsprzecznie wizytówką firmy, dlatego tak ważne jest, żeby umieszczone na niej treści były jak najwyższej jakości. Jeśli mowa o dobrych treściach, to przydatna może okazać się pomoc takiej osoby jak copywriter, oraz jego umiejętność redagowania interesujących i wartościowych tekstów. Głównym zadaniem każdego copywritera jest stworzenie tekstów, które będą zgodne z zasadami, jakimi rządzi się content marketing oraz jak najdłużej utrzymać uwagę potencjalnego klienta. Textbookers to portal dla osób, które poszukują wysokich jakościowo tekstów oraz szybkiej realizacji zleceń.

Marketing w internecie stale się rozwija, w związku z tym również i rozrasta się copywriting online oraz zapotrzebowanie na niego. Nie jest to żadnym zdziwieniem, skoro niemalże każdego dnia pojawiają się nowe strony internetowe, które potrzebują treści. Ze względu na to, zarówno mniejsze, jak i większe firmy, poszukują sprawdzonego copywritera, który będzie mógł stworzyć dla nich teksty marketingowe lub specjalnie zoptymalizowane treści pod SEO. Textbookers jest to wygodna platforma stworzona właśnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują zaufanego copywritera, który przygotuje teksty wysokiej jakości.

Copywriter oferta na portalu Textbookers, jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ dostępnych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty tematyczne, teksty specjalistyczne oraz opisy produktów, które są poprawne gramatycznie i językowo, w języku, w którym są napisane. Na stronie można znaleźć także teksty preclowe, teksty zapleczowe oraz opisy do katalogów które pisze doświadczony copywriter SEO.

Na Textbookersie, zlecenia realizowane są w trzech językach, w języku niemiecki, angielskim oracz oczywiście polskim. Cena za teksty tworzone przez pisarzy zatrudnianych przez portal jest optymalna, a cały copywriting cennik jest przejrzysty i dokładnie sprecyzowany. Klient sam decyduje o długości tekstu oraz o użyciu fraz i ilości ich powtórzeń. Przystępną formą doładowania konta są punkty, które odpowiadają konkretnym kwotom. Copywriter cennik dokładnie określa stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego klient może bez problemu obliczyć, jak dużo punktów będzie go kosztowało dane zlecenie. Jeżeli klient uzna, że tekst, który zakupił, nie do końca mu odpowiada, może odesłać go do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, Textbookers posiada jedną z ciekawszych ofert, dotyczących tworzenia unikalnych treści na strony internetowe.

Textbookers.com to serwis znany głównie z tego, że teksty pisane przez cały sztab copywriterów, którzy wykonują zlecenia na czas, na dodatek są one całkowicie oryginalne oraz zgodne z oczekiwaniem klienta. Portal ten został stworzony z myślą o osobach, które chcą, aby teksty były napisane szybko i dobrze. Dodatkowo, każdy copywriter freelancer może zacząć tutaj pracę, realizując teksty oraz otrzymując za nie korzystne wynagrodzenie. Textbookers to miejsce dedykowane dla osób, które chcą się sprawdzić jako copywriter oraz dla osób, które chcą otrzymać teksty wysokiej jakości na swoją stronę www.