Niemiecka drużyna narodowa zwyciężyła Starego Kontynentu mistrzostwo młodzieżowe! W spotkaniu finałowym gracze niemieckiej drużyny pokonali ekipę Portugalii!

Po przerwie trwającej dwa lata niemiecka kadra kolejny raz wraca na europejski top w młodzieżowej piłce nożnej. Prowadzeni przez trenera Stefana Kuntza gracze triumfowali po naprawdę emocjonującym spotkaniu z zespołem Portugalii wynikiem 1:0. Był to następny z kolei finałowy mecz młodzieżowych Mistrzostw Europy dla reprezentantów drużyny Niemiec. Niemieccy zawodnicy w trakcie 2 ubiegłych meczów aż dwa razy grali z reprezentacją Hiszpanii. Reprezentacja Niemiec w roku 2017 pokonała drużynę narodową Hiszpanii. Dwa lata później reprezentanci drużyny Hiszpanii się zrewanżowali i triumfowali w finałowym spotkaniu 2:1. Drużyna Niemiec w tym przypadku była zobligowana zmagać się z reprezentacją Portugalii, która również myślała o tym aby wygrać to ważne trofeum. Zawodnicy Niemiec finalnie jednak wygrali wynikiem jeden do zera, a rozstrzygającego gola strzelił Nmecha w pierwszych minutach odsłony numer dwa.