Narodowa reprezentacja Włoch ograła drużynę Hiszpanii i zakwalifikowała się do finału tego turnieju! Wybitne widowisko w meczu półfinałowym Euro 2020!

Z całą pewnością to było fenomenalne spotkanie i piłkarscy kibice którzy pojawili się na obiekcie mieli bardzo dużo szczęścia, gdyż mieli szansę podziwiać ten pojedynek. Właśnie takie pojedynki przedstawiają z jakiej przyczyny nożna piłka jest obecnie najczęściej oglądaną sportu dyscypliną na Starym Kontynencie. W tym starciu fani mieli okazję podziwiać wszystko to, co w piłce nożnej najdoskonalsze. To gracze kadry narodowej Włoch ustrzelili pierwszą bramkę, ale piłkarze kadry Hiszpanii bardzo dobrze ten mecz rozpoczęli. Zawodnicy szkoleni przez trenera Enrique Luisa nie mieli jednak złożyć broni. Na 10 minut przed ostatnim gwizdkiem do wyniku remisowego zdołał doprowadzić Morata. Główny arbiter tego spotkania zmuszony był do ogłoszenia dogrywki. Podczas trwania dogrywki także nie pojawiły się trafienia i właśnie dlatego o wygranej zadecydować musiały rzuty karne. W trakcie konkursu jedenastek delikatnie lepsza okazała się kadra narodowa włoska, która zwyciężyła rezultatem 4:2 i to ona grać będzie w trakcie wieczornego wieczoru w starciu finałowym turnieju.