Fenomenalne emocje w końcówce pojedynku z angielską piłkarską reprezentacją! Szymański ustrzelił bramkę i został nazwany bohaterem kibiców polskich!

Fenomenalne emocje w końcówce pojedynku z angielską piłkarską reprezentacją! Szymański ustrzelił bramkę i został nazwany bohaterem kibiców polskich!

Od dawna zwracamy uwagę na fakt, że polska narodowa drużyna występująca w meczach na Stadionie Narodowym jest naprawdę ciężka do pokonania. Tracimy bramki na tym stadionie rzeczywiście nieczęsto i należy być świadomym tego, że ogromna zasługa w tym fanów piłkarskich z naszego kraju. Kiedy Narodowy wypełnia się do ostatniego krzesła reprezentanci naszej kadry dostają nadwyżkowego przypływu energii. Podopieczni szkoleniowca Paulo Sousy w zmaganiach kwalifikacyjnych do mistrzostw świata w Katarze pokazują się do tej chwili dobrze, lecz ich dyspozycja jest oddalona od ideału. Naszych reprezentantów w środowy wieczór czekał naprawdę ciężki sprawdzian, jakim był na pewno mecz z angielską narodową drużyną. To jak trudnym rywalem w historii batalii polskiej drużyny narodowej są angielscy reprezentanci ma świadomość tego każdy piłkarski fan z naszego kraju. Nie można było sobie pozwolić na wahania w tym przypadku, gdyż najbardziej istotne było zgarnięcie największej ilości punktów.

Przed tym meczem polska drużyna była od początku skazywana na przegraną. Należy bez cienia wątpliwości brać pod uwagę to, że polscy gracze w wielu przypadkach naprawdę bardzo motywują się na spotkania z o wiele silniejszymi. Tak samo było w tym meczu i warto przyznać, przez pewien czas można było nawet twierdzić, że reprezentacja piłkarska Polski może walczyć o pełną pulę punktów z zespołem Anglii. To było bardzo trudne spotkanie dla polskiej drużyny i na pewno trzeba ich pochwalić za rywalizację do końca spotkania. Zdawało się, że to może być koniec nadziei o korzystnym rezultacie, w sytuacji, gdy gola w minucie osiemdziesiątej zdobył Kane Harry. Narodowa drużyna Polski przez cały czas poszukiwała możliwości do zdobycia bramki i nie zamierzała odpuszczać. W dodatkowym czasie spotkania, który zarządził arbiter bramkę na wagę remisu ustrzelił zawodnik AEK-u z Aten Damian Szymański. Była to z pewnością wyjątkowa chwila w przypadku tego młodego gracza. Kadra Polska w rozrachunku ostatecznym wyłuskała remisowy wynik na Stadionie Narodowym podczas spotkania z angielską piłkarską reprezentacją i takim sposobem wciąż posiada naprawdę duże szanse na awans do mistrzostw świata.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy