Brazylijska kadra narodowa zagwarantowała sobie kwalifikację do mistrzostw świata w Katarze! Piłkarze Brazylii pokonali kolumbijską kadrę wynikiem 1 do 0 i są już pewni wyjazdu na mundial!

Brazylijska kadra narodowa zagwarantowała sobie kwalifikację do mistrzostw świata w Katarze! Piłkarze Brazylii pokonali kolumbijską kadrę wynikiem 1 do 0 i są już pewni wyjazdu na mundial!

Brazylia jest jedną z najskuteczniejszych zespołów piłkarskich i kibice piłki nożnej z całego świata świetnie zdają sobie sprawę z tego. Co chwilę możemy usłyszeć o utalentowanym piłkarzu, który ma wielką szansę na doświadczenie sporej futbolowej kariery i pochodzi on akurat z Brazylii. Jest to kraj, który puścił w Europę naprawdę gigantyczną ilość graczy, którzy radowali oczy fanów futbolu z całego świata. Brazylijska kadra na tę chwilę ma bardzo mocny skład, który bez najmniejszych wątpliwości jest w stanie zawalczyć o pierwsze miejsce na mistrzostwach świata, które będą mieć miejsce za rok. Gracze brazylijskiego zespołu narodowego fenomenalnie przebrnęli przez zmagania eliminacyjne do mistrzostw świata w Katarze i należy podkreślić ten fakt. Otrzymali okazję, by przypieczętować sobie awans na mistrzostwa świata w Katarze. Wieczorem w czwartek, jednak do tego potrzebowali wygranej z kolumbijskim zespołem narodowym. Piłkarze Brazylii w fenomenalnym stylu poradzili sobie z tym rywalem i to dzięki temu świętować mogli zdobycie kwalifikacji.

Reprezentacja narodowa Brazylii wyłącznie raz utraciła pełną zdobycz punktową w obecnie rozgrywanych zmaganiach eliminacyjnych do mistrzostw świata w Katarze. Stało się to dokładnie w spotkaniu z kolumbijską kadrą, które się skończyło rezultatem 0 do 0. Przyszła pora na rewanżowe starcie, w którym głównym faworytem znów byli reprezentanci Brazylii. Na obiekcie w Sao Paulo to starcie rozegrane zostało i brazylijscy gracze byli bardzo zmotywowani, by zwyciężyć swoich oponentów. Przez długi czas na tablicy utrzymywał się wynik remisowy, lecz ostatecznie brazylijscy gracze dali radę ustrzelić decydujące trafienie. Trafienie, które przypieczętowało komplet punktów w trakcie tego spotkania ustrzelił Paqueta, który przyjął bardzo dobre zagranie od kapitana zespołu narodowego Brazylii Neymara Jr.. Właśnie w ten sposób kadra Brazylii została pierwszą ekipą z Ameryki Południowej, która dała radę zapewnić sobie wylot na mistrzostwa świata w Katarze. Kwalifikacyjne rozgrywki są na finiszu i już za moment będziemy znali komplet reprezentacji, które walczyć będą o mistrzostwo czempionatu i warto o tym pamiętać.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy